Dažnai užduodami klausimai

Tai – terapija, nagrinėjanti principą, kad pėdose yra refleksai, atitinkantys su kiekvienu organu ir visomis kūno dalimis. Tinkamas šių refleksų stimuliavimas gali būti natūraliu būdu gerinti savijautą ir sveikatą.

Specialaus pasiruošimo nereikia. Paprašysiu nusiimti batus, apnuoginti pėdas ir patogiai įsitaisyti ant gulimos kėdės ar masažinės lovos, priklosiu antklode.

Pirmos sesijos metu bus prašoma užpildyti kliento kortelę, sutikimą. Susipažinsime su jūsų sveikatos būkle ir gyvenimo būdo įpročiais. Sesijos metu rankomis stimuliuojami pėdose esantys refleksiniai taškai, jaučiamas lengvas atsipalaidavimas. Kai kuriose pėdų vietose galimi skausmai, nes šios sritys rodo disbalansą, kurį refleksologijos pagalba sugrąžiname į pusiausvyrą.

Refleksologijos sesijos trukmė apie 60 min., kaina – 75eur.

Sesijos metu ir 24-48val. po jos galimos įvairios reakcijos, tokios kaip:

geros savijautos jausmas, gilus atsipalaidavimas ir ramybė. Minčių srauto sulėtėjimas, daugiau energijos. Oda gali jaustis švelnesnė, su sveiku raudoniu, bėrimai, padidėjęs prakaitavimas. Gali prireikti mažiau miego, gilesnis miegas. Galimas fizinių simptomų palengvėjimas, tačiau ir neatmetama galimybė galvos skausmui – organizmas šalina toksinus. Galite jausti troškulį, šaltkrėtį, poreikį dažniau šlapintis ar tuštintis. Emocingesnė būsena nei įprasta, letargija, budrumo jausmas, laikinas nuovargis. Tai nėra dažnos reakcijos, tačiau neturėtų trukti ilgiau nei 48val.

Svarbu: neišgydytų sveikatos sutrikimų simptomai gali paūmėti prieš pagerėjimą. Prieš apsilankant refleksologijos sesijai visada rekomenduoju pasitarti su šeimos gydytoju.

Norint užtikrinti geresnę terapijos naudą, rekomenduojama po sesijos gerti daug vandens, tai padės hidratuoti kūną, leisti sau pailsėti kelias valandas ir likusią dienos dalį vengti įtempto fizinio krūvio, tai padės bendrai savijautai, taip pat vengti alkoholio. Patariama valgyti lengvą ir sveiką maistą, kad kūnas galėtų skirti energijos savigydai. Užrašykite visas reakcijas, kurias patiriate.  Jei turite klausimų – nedvejodami susisiekite su manimi. Svarbu atminti, kad visos patirtos reakcijos yra teigiamas ženklas, rodantis, kad jūsų kūnas reaguoja į terapiją, bei pateikia užuominas, kur galima pritaikyti kitus gyvenimo būdo pokyčius.

Jūsų vėlyvas atvykimas sutrumpins tiek jūsų, tiek kito kliento apsilankymo laiką. Maloniai prašau ne mažiau kaip prieš 24 valandas informuoti apie sesijos(-ų) atšaukimą. Už atvykimo atšaukimą mažiau kaip prieš 24 valandas turėtumėte sumokėti visą sesijos kainą. Sesijos atšaukimas priimamas: telefono skambučiu, SMS žinute, el. laišku.

Taip, kreipkitės asmenine žinute ar skambučiu ir suteiksiu informaciją apie specialias kainas įsigyjant daugiau nei 3 sesijas bei prireikus išduosiu dovanų kuponą.

Jei klientas jaunesnis nei 16m. sesijos metu privalo dalyvauti vienas iš teisėtų tėvų ar globėjų, arba asmuo, turintis pasirašytą teisėtą tėvų ar globėjų sutikimą. Bus prašoma užpildyti ir pasirašyti kliento kortelę.

Prieš apsilankant refleksologijos sesijai visada rekomenduoju pasitarti su šeimos gydytoju.

Kreipkitės skambučiu, el. paštu, ar užpildykite šiame puslapyje esančią formą.

Jums susisiekus nurodysiu adresą kur atlieku refleksologijos sesijas.